آسان کپی رایت: ثبت کپی رایت شعر و ترانه

معمولا از آنجا که ترانه سرایان اشعارشان را با احساسات عمیق درونی خود سروده اند، علاقه مندند تا حس آن ترانه ها را در قالب یک اثر هنری موسیقی با دیگران شریک شوند. اما برای آنکه آن گروه هنری هیچگاه نتواند ادعا نماید که آن شعر اثر خود آنهاست شما می بایست پیش از هر کاری اقدامی به ثبت مالکیت معنوی شعر خود نمایید.

خوشبختانه طبق تجربه کارشناسان و وکلای ما، فرآیند ثبت کپی رایت اشعار و ترانه ها می تواند طی کمتر از یک هفته صورت پذیرد.

درضمن شما می توانید ماکیت معنوی اثر خود را با همکاران یا افرادی که در سرودن و ساختن آن شعر همراه شما بوده اند، تسهیم نمایید.

با کمک خدمات آسان کپی رایت شما می توانید برای تنها یک ترانه  و یا مجموعه ای از ترانه ها اقدام به سفارش نمایید و تا زمانی که دارنده حق کپی رایت یک فرد یا گروه باشد بابت هر سفارش (که مثلا می تواند مجموعه ترانه مثلا یک آلبوم باشد) تنها یک هزینه پرداخت نمایید.

در ضمن با این روش مالکیت اشعار شما برای تمامی طول عمر شما به اضافه 70 سال برای شما و وارث شما حفظ خواهد شد.  چنین مالکیتی که این گونه شایسته شما باشد، هیچ کجای دیگری، ارائه نخواهد شد.

در صورتی که اشعار شما به صورت مجموعه شعرهای یک کتاب هستند، می توانید کپی رایت آنها را در قالب اخذ کپی رایت کتاب نیز سفارش دهید.

جهت سفارش کپی رایت شعر و ترانه خود می توانید آن ها را به شکل تایپ شده و در یکی از فرمت های زیر به همراه مشخصات و رسید پرداخت هزینه آن به آدرس پست الکترونیکی ما ارسال نمایید.

Text Types: .doc, .docx, .htm, .html, .pdf, .rtf, .txt, .wps