درباره آسان کپی رایت

آسان کپی رایت یک شرکت حقوقی نیست و شخصا توصیه ها و خدمات حقوقی ارائه نمی دهد. ولی به زبان ساده رابط فارسی زبان شما جهت ارتباط با مشاوران و متخصصان زبده و با تجربه آمریکایی است که توسط شرکت معظم آمازون معرفی شده اند، تا بتوانید به شکل آسان، سریع، کم هزینه و رسمی کپی رایت آثار هنری و همچنین نشان تجاری تان را در آمریکا به طور رسمی و حرفه ای ثبت نمایید.

خدمات آسان کپی رایت به دو دسته اخذ کپی رایت آثار هنری و همچنین ثبت نشان تجاری شرکت ها و یا گروه های هنری تقسیم می شود.

شما می توانید با کمک آسان کپی رایت، به آسانی و بدون دغدغه اقدام به دریافت کپی رایت آثار هنری خود اعم از انواع کتاب و نوشته؛ شعر و ترانه؛ موسیقی و آهنگ؛ عکس و تصویر؛ نقاشی و طرح گرافیکی، نرم افزار و همچنین وب سایت نموده از ابتکار و هنر خود در آثار تان محافظت نموده و آنها را در مقابل استفاده بدون مجوز و یا سوء استفاده بیمه نمایید. بدین ترتیب شما می توانید با کمک راهنمایی های ما و ثبت مالکیت معنوی آثار خود، با خیال آسوده آنها را در همه جا به نام خود معرفی و مورد عرضه جهانی قرار دهید.

همچنین با کمک خدمت ثبت نشان تجاری آسان کپی رایت می توانید نشان و علامت تجاری خود را جهت حضور مطمئن تر در بازارهای جهانی حتی بدون حضور فیزیکی در کشور آمریکا ثبت نمایید.