سفارش و پرداخت

هزینه خدمات آسان کپی رایت شامل کلیه هزینه های لازم جهت ارسال و ثبت درخواست شما با کمک کارشناسان با تجربه ای است که سال ها در امر اخذ کپی رایت انواع آثار هنری فعال بوده اند. این کارشناسان به شکل رسمی توسط شرکت معظم آمازون جهت ثبت کپی رایت به آسان کپی رایت معرفی شده اند. درضمن ما و این کارشناسان وظیفه پر کردن همه فرم ها را از جانب شما و انجام پیگیری های لازمه را برعهده خواهیم داشت.

هزینه سفارش کپی رایت هر اثر فقط و فقط مبلغ 165 دلار آمریکا است. البته این هزینه برای سفارش هایی است که تنها نیازمند به ارسال فایل الکترونیکی باشند. در صورتی که سفارش شما (مانند ثبت کپی رایت کتاب های منتشر شده) نیازمند ارسال نمونه به دفتر ثبت کپی رایت آمریکا نیز باشد، هزینه سفارش هر اثر شما مبلغ 195 دلار خواهد بود.

در زیر با انتخاب سفارش خود و کلیک بر روی دکمه Buy Now به صفحه خرید مطمئن در وب سایت Paypal منتقل می شوید تا از طریق کارتهای اعتباری بین المللی وجه سفارش خود را پرداخت نمایید:

Please choose your order to pay now

 

در صورت پرداخت با کارت های اعتباری، پرداخت شما با عنوان FastPub در رسید بانکی شما ثبت شده و قابل پیگیری خواهد بود.

 

در صورت عدم دسترسی به حساب ها و یا کارت های بانکی بین المللی جهت واریز هزینه سفارش پیشنهاد می شود تا از طریق صرافی محترم جلالی اقدام به این امر نمایید. در این روش کافی است که معادل مبلغ سفارش خود را با توجه به نرخ مشخص شده دلار در منطقه آمریکای شمالی را به حساب این صرافی واریز نموده و کلیه اطلاعات رسید حواله پرداختی خود شامل مبلغ دقیق ریالی، بانک واریز کننده، تاریخ و شماره رسید آن را برای ما ارسال نمایید.

لطفا پیش از واریز پول با تماس بگیرید تا مجبور به پرداخت اضافی کارمزد 50 دلاری مربوط به انتقال وجه نباشید.

 

لطفا جهت تکمیل سفارش ثبت کپی رایت خود، با کلیک بر روی لینک زیر فرم ارائه مشخصات لازم را پر نموده و سپس دیگر مدارک لازم ذکر شده در آن صفحه و همچنین رسید واریز هزینه سفارش را به آدرس پست الکترونیکی آسان کپی رایت ارسال نمایید.

>> اطلاعات و مشخصات مورد نیاز جهت سفارش کپی رایت <<

 

در صورت نیاز به ارسال نمونه یا دیگر مدارک (مانند کتاب چاپ شده) شما موظف به ارسال آن به آدرس دفتر ما در ایالات متحده آمریکا خواهید بود.

آسان کپی رایت مفتخر است تا به عرض برساند که امکان ثبت چندین اثر هم نوع یک مجموعه در یک سفارش برای برخی از دسته ها  (نقاشی و طرح های گرافیکی، عکس، اشعار، موسیقی) در حالت خاص و با این شرط که صاحب حقوق معنوی همه آنها یک فرد یا گروه باشد وجود دارد. بدین ترتیب برای مثال شما می توانید کلیه موزیک های یک آلبوم (یک مجموعه) را توامان در طی یک سفارش و با یک هزینه انجام دهید. جهت اطمینان از وجود چنین امکانی لطفا تنها به صفحه مربوط به همان دسته مراجعه بفرمایید (برای مثال چنین امکانی برای کتاب های مختلف یا آلبوم های مختلف وجود ندارد).

درضمن آسان نشر متن قراردادهای رسمی و استاندارد (به زبان انگلیسی) جهت اجازه استفاده از اثر ثبت شده، انتقال مالکیت معنوی آن، قرارداد استخدام جهت تولید یک اثر و همچنین قرار داد توقف همکاری را در صورت نیاز برای شما ارسال خواهد شد.