آسان کپی رایت: ثبت کپی رایت نقاشی و آثار گرافیکی

با ثبت و دریافت کپی رایت یک نقاشی یا هنر گرافیکی به عنوان مالکیت معنوی، می توان آن را بدون هر گونه نگرانی از مجاری های مختلف مورد نمایش و فروش قرار داده، و یا حتی آن را باز نقاشی نمود و یا به دیگران اجازه کشیده شدن طرحش را فروخت. چراکه می تواند بر علیه هر کس که به نوعی بدون اجازه شما از اثرتان استفاده نماید، دعوی خسارت مالی نمود.

خوشبختانه شما می توانید کپی رایت چندین اثر نقاشی خود را همزمان و تنها با هزینه یک سفارش ثبت نمایید.

از میان آثار گرافیکی ثبت کپی رایت لوگو، امری به نسبت مشکل بوده و برای ثبت مالکیت معنوی آن، لوگوی طراحی شده می بایست دارای طرح های فراوان ابتکاری (original authorship) باشد. پیشنهاد می شود با کمک خدمات آسان کپی رایت برای لوگو که معمولا معرف یک شرکت یا گروه هنری هستند اقدام به ثبت علامت تجاری آن در اداره ثبت اختراعات و نشان های تجاری آمریکا نمایید.

جهت سفارش کپی رایت نقاشی و طرح گرافیکی خود می توانید فایل تصویری آن ها را در یکی از فرمت های زیر به همراه رسید پرداخت هزینه آن به آدرس پست الکترونیکی ما ارسال نمایید.

Image Types: .bmp, .dwg, .dwf, .giff, .giff, .jpg, .jpeg, .pdf, .pic, .pict, .png, .psd, .tif, .tiff

 

جهت سفارش کپی رایت شعر و ترانه خود می توانید آن ها را به شکل تایپ شده و در یکی از فرمت های زیر به همراه مشخصات و رسید پرداخت هزینه آن به آدرس پست الکترونیکی ما ارسال نمایید.