آسان کپی رایت: ثبت کپی رایت نرم افزار

مسلما بعد از مدتها تلاشی که به عنوان برنامه نویس بر سر تولید نرم افزار خود گذارده اید، نگرانی برای توزیع و فروش آن و بدتر از همه ادعای مالکیت آن توسط دیگر افراد و شرکت ها، آخرین چیزی است که می خواهید برای شما اتفاق بیافتد.

تنها با ثبت رسمی حقوق مالکیت معنوی است که می توانید در صورت استفاده بدون اجازه دیگران، از آنها شکایت نموده و بابت ضرر و زیان های احتمالی جریمه مالی اخذ نمایید.

از همین رو به شما توصیه می کنیم تا با کمک خدمات آسان کپی رایت، و ثبت مالکیت معنوی نرم افزار خود از مزایا و حقوقی که به روش های دیگر نمی توانید بدست آورید بهره مند گردید.

اداره مالکیت معنوی ایالات متحده، نرم افزار را به عنوان “مجموعه ای از اظهارات و یا دستورالعمل ها که به طور مستقیم یا غیر مستقیم در یک کامپیوتر استفاده می شوند تا یک نتیجه خاص را به ارمغان بیاورد. ” پذیرفته است.

شما برای ثبت مالکیت معنوی نرم افزارتان، به هیچ وجه نیازی به افشای اسرار برنامه خود ندارید. بلکه تنها لازم است که 25 صفحه ابتدایی و 25 صفحه انتهایی کدهای نرم افزار خود را به شکل فایل پی دی اف (PDF) به این اداره ارسال نمایید. این میزان کد برای شناسایی و محافظت از مالکیت حقوقی شما بر نرم افزارتان کافی خواهد بود.

لازم به ذکر است که ثبت کپی رایت نرم افزار شامل ایده ها (ideas)، مفاهیم (concepts)، الگوریتم ها (algorithms)، منطق های برنامه نویسی (program logic)، روش ها (methods) و یا لایه ها (layouts) ی مورد استفاده در آن نمی شود.

لطفا جهت سفارش کپی رایت نرم افزار خود کدهای 25 صفحه اول و آخر آن را در یکی از فرمت های زیر به همراه مشخصات و رسید پرداخت هزینه آن به آدرس پست الکترونیکی ما ارسال نمایید.

Text Types: .doc, .docx, .htm, .html, .pdf, .rtf, .txt, .wps