ثبت علامت تجاری در آمریکا

علامت تجاری، نشانه تجاری یا نشان بازرگانی (trademark) ابزار بسیار مهمی برای شرکت های تجاری و یا حتی گروه های هنری است. با کمک نشان تجاری محصولات، خدمات و یا اثر شما برای مشتریان از رقبای تان متمایز می شود.

منظور از علامت یا نشان تجاری نشانه یا علامت متمایز کننده ای است که شرکت ها، سازمان ها، اشخاص و یا گروه های هنری آن را برای مشخص نمودن خود معرفی می نمایند و می تواند شامل یک یا چند لوگو (Logo)، طرح گرافیکی (Graphic) و یا تصویر (Image)، نماد (Symbol)، طرح (Design)، کلمه (Word) و عبارت (Phrase)  باشد.

با ثبت نشان تجاری شما می توانید مطمئن باشید که مشتریان خود را در مقابل رقبا و یا کلاه برداران محافظت نموده اید، چرا که آنها می توانند با مشاهده نشان یا علامت تجاری شما از خریداری کالای اصلی (original) اطمینان حاصل نمایند.

بدین ترتیب همان طور که در بخش ثبت کپی رایت برای تصاویر و یا طرح های گرافیکی نیز اشاره شد، شما می توانید با ثبت کپی رایت یک تصویر یا طرح، آن را از استفاده و یا توزیع بدون اجازه مورد محافظت قرار دهید. از طرف دیگر با ثبت آن طرح یا تصویر به عنوان یک نشان تجاری، می توانید دیگر رقبا را از استفاده از نمادها یا تصاویر مشابه برحذر دارید.

برای ثبت نشان تجاری، وکلا و کارشناسان آمریکایی ما نیازمند کسب اطلاعات بیشتری در مورد شرکت و نوع پروژه کاری شما خواهند بود که پس از دریافت سفارش شما، آسان کپی رایت به عنوان رابط فارسی زبان، ارتباط شما را با آنها برقرار خواهد نمود. در نهایت مشاوران آمریکایی ما به نمایندگی از شما با اطمینان کافی کار ثبت نشان تجاری شما را در اداره ثبت اختراعات و نشان های تجاری آمریکا (US Patent and Trademark Office) پیگیری خواهند نمود.

لازم به ذکر است که هزینه سفارش نشان تجاری متفاوت از ثبت کپی رایت بوده و برای هر نشان تجاری 1000 دلار آمریکا خواهد بود.

لطفا جهت سفارش ثبت علامت یا نشان تجاری خود به صفحه سفارش و پرداخت آسان کپی رایت بروید.